Titles you rated
DuneRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 2.5
Love & MercyRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.0
RocketmanRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5
Free SoloRated ★ 4.0
The Dawn WallRated ★ 4.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 1.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.0