Titles you rated
 No Other ChoiceRated ★ 2.5 No Other ChoiceRated ★ 2.5
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
 Love UntangledRated ★ 2.5 Love UntangledRated ★ 2.5
 Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5 Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
 Our Secret DiaryRated ★ 3.5 Our Secret DiaryRated ★ 3.5
 High & Low The WorstRated ★ 3.5 High & Low The WorstRated ★ 3.5
 To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5 To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
 The Truman ShowRated ★ 4.0 The Truman ShowRated ★ 4.0
 Wolf Girl and Black PrinceRated ★ 4.0 Wolf Girl and Black PrinceRated ★ 4.0
 The Last 10 YearsRated ★ 3.5 The Last 10 YearsRated ★ 3.5
 ElementalRated ★ 3.0 ElementalRated ★ 3.0
 The Boy and the HeronRated ★ 4.5 The Boy and the HeronRated ★ 4.5
 WonkaRated ★ 3.0 WonkaRated ★ 3.0
 One Million Yen GirlRated ★ 4.0 One Million Yen GirlRated ★ 4.0
 Hear Me: Our SummerRated ★ 0.5 Hear Me: Our SummerRated ★ 0.5
 ConclaveRated ★ 2.5 ConclaveRated ★ 2.5
 Nobody KnowsRated ★ 4.0 Nobody KnowsRated ★ 4.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5