Movies
Ratings
40
SnowpiercerRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 2.0
SawRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0