Titles you rated
VivariumRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
Gunpowder MilkshakeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 1.5
TenetRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 0.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 2.5
SinkholeRated ★ 3.0
The Current WarRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 2.5