Movies
Ratings
1058
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 5.0
You Don't Know JackRated ★ 5.0
End of WatchRated ★ 3.0
Ninja ScrollRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Armour of GodRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
NotoriousRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Boys Don't CryRated ★ 4.0
YamakasiRated ★ 4.0
GiaRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 4.0
Wheels on MealsRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.0
BasquiatRated ★ 5.0