Movies
Ratings
89
UnbowedRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0