Movies
Ratings
60
Perfect GameRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0