Titles you rated
New WorldRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
One Way TripRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.0
Midnight Diner 2Rated ★ 3.0
The CircleRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.5