Series
Ratings
79
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 3.5
Shotgun MarriageRated ★ 3.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 3.0
Tales of the BizarreRated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
- IslandRated ★ 3.5
Forbidden LoveRated ★ 3.5- TransparentRated ★ 3.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.0- Operation Love SpecialsRated ★ 4.0