Movies
Ratings
219
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Lullaby for PiRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Between Love and HateRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5