Titles you rated
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.5
 
Sweet 18Rated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
 
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
 
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0