Movies
Ratings
301
Carry OnRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 1.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
Doctor SleepRated ★ 2.0