Movies
Ratings
140
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 3.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 1.5