Titles you rated
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
GachiakutaRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
South ParkRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 3.5
Initial D: First StageRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0- 闘牌伝説 アカギRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Trainwreck: Storm Area 51Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.0
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 3.5- Death ParadeRated ★ 3.0