Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Our Love StoryRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
RamsRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The Divine FuryRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0