Series
Ratings
169
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Where Is My HomeRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
QueendomRated ★ 4.5
Girl From NowhereRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 5.0- We Are PreCure: Max HeartRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5- Cheeky AngelRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
The Fairly OddParentsRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 3.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.0
- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 2.5
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 0.5
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
Kaleido StarRated ★ 4.0