Movies
Ratings
214
Sing StreetRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5