Titles you rated
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 4.0- Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 5.0
SilentRated ★ 5.0
Fire ForceRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 5.0
Hikaru no GoRated ★ 5.0
Redo of HealerRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 5.0
Giant KillingRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0