Movies
Ratings
256
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Swan PrincessRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 3.5
Fruitvale StationRated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
High-RiseRated ★ 3.0
Grown UpRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5