Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
The HoldoversRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
From YouRated ★ 3.0