Series
Ratings
26- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5