Titles you rated
Bleak NightRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
BurningRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
FailanRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
A Better Tomorrow III: Love and Death in SaigonRated ★ 4.0