Movies
Ratings
28
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
Wild ChildRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
HopeRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5