Movies
Ratings
21
The MechanicRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
August RushRated ★ 2.0
2012Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0