Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5