Movies
Ratings
260
Van HelsingRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Break OutRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0