Titles you rated
Full HouseRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 2.5
GiantRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 2.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
TorchwoodRated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 3.0- TorchwoodRated ★ 3.5
TorchwoodRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 2.5
- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 3.0