Titles you rated
HELL DOGSRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
NovocaineRated ★ 4.0
Karate Kid: LegendsRated ★ 3.5
Emilia PerezRated ★ 4.0
September 5Rated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 4.0
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5