Series
Ratings
48
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.5
Super Band Season 2Rated ★ 5.0
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Love Is BlindRated ★ 3.0
Love and AnarchyRated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Super BandRated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.0