Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0