Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
SilenceRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0