Titles you rated
SANCTUARYRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0