Titles you rated
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
DinosaurRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
Cars 3Rated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
AntzRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
9Rated ★ 3.5