Movies
Ratings
317
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5