Movies
Ratings
320
No Country for Old MenRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Peanuts MovieRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.0
MulanRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0