Titles you rated
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
TarRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0
May DecemberRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
Super Happy ForeverRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.0