Titles you rated
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
Produce 48Rated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 5.0
At EighteenRated ★ 4.5- JealousyRated ★ 3.5
- Eyes of DawnRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- The Final MatchRated ★ 3.5
- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 3.5
Youth Over FlowersRated ★ 3.5
Hidden Singer Season 3Rated ★ 4.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0