Movies
Ratings
40
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0