Movies
Ratings
238
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Eternal SummerRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 3.5
My Best SummerRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0