Movies
Ratings
170
KOKUHORated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
The SandRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The Memory of ButterfliesRated ★ 3.0
TrapRated ★ 2.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 3.5
The Voices of the SilencedRated ★ 5.0
JawsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
SorumRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5