Series
Ratings
120
Master of StudyRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 3.0
Fujiko Fujio A no MumakoRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5