Movies
Ratings
568
The Whale HunterRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
NowhereRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The WretchedRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0