Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
3%Rated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 3.0- From the New WorldRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.0- Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 4.0
Mr. BogusRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 2.5- Burning-Eyed Shana SRated ★ 1.0
MononokeRated ★ 4.5