Titles you rated
School 2013Rated ★ 3.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 2.5
Hitorijime My HeroRated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
SUPER LOVERSRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Devils LineRated ★ 2.5
Be PositiveRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0- SofyRubyRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
GivenRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
A Certain Scientific AcceleratorRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 4.0