Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Wild AnimalsRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 1.0
A Very Harold & Kumar ChristmasRated ★ 3.0
The BabeRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0