Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0