Titles you rated
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
The VisitRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.0
HeroRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0