Series
Ratings
123
Bates MotelRated ★ 2.0
ArrowRated ★ 2.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.5
- BossRated ★ 5.0
Friday Night Lights Season 5Rated ★ 4.0
Friday Night LightsRated ★ 4.0- Friday Night LightsRated ★ 4.5
Friday Night LightsRated ★ 4.0
Friday Night LightsRated ★ 4.0- Hot in ClevelandRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The BorgiasRated ★ 2.0
WeedsRated ★ 4.0- Flash ForwardRated ★ 4.0
- AlphasRated ★ 4.0
30 RockRated ★ 3.0
30 RockRated ★ 4.0- AlphasRated ★ 4.0