Titles you rated
I Am LoveRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.5
A Ghost StoryRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
TrumboRated ★ 4.0
Toni ErdmannRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
3 HeartsRated ★ 1.0
I DoRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 2.5
Out of AfricaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0