Series
Ratings
21
My DaemonRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
We Are Who We AreRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0- South PacificRated ★ 5.0
- GalapagosRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 4.0